Тел: +38(048) 705-777-0
  Тел: +38(073) 705-777-0
  Email: sales@podium.ua
  Адреса: м. Одеса, Україна
RU | UA
Головна / Каталог / ВАЛІЗИ /  ВАЛІЗИ ВЕЛИКІ

ВАЛІЗИ ВЕЛИКІ

Товаров: 1
показати по       упорядкувати
ХІТ ПРОДАЖУ
Велика дорожня валіза PODIUM 02 black
2223.00 грн
у кошик
 1 
Показано 1 - 1 (усього 1)

Великі валізи та дорожні сумки

Кожен мандрівник підтвердить, що без такого важливого атрибуту, як велика валіза, поїздка не буде комфортною. Великі валізи та дорожні сумки – предмети тривалого користування, тому покупці вважають за краще вибирати якісні та міцні вироби.

Чемодан великий: як підібрати потрібну модель?

Для тих, хто вирішив купити велику валізу в Києві або в іншому місті України, мають значення різні нюанси. Як правило, при виборі великої дорожньої сумки застосовують цікавий підхід: ширина виробу повинна дорівнювати розміру взуття його власника, а довжина становитиме ½ або ⅓ зростання. При цьому висота валізи повинна бути дорівнювати відстані між ліктем і зап'ястям. Така система вибору дозволяє купити найбільш зручну велику дорожню сумку.

У нашому каталозі на сайті представлені великі валізи, розраховані на подорожі всією родиною. Виконано вироби з нейлону, який є найбільш популярним матеріалом для виготовлення даного виду продукції. Нейлон робить валізу легкою, міцною та недорогою. Спеціальне покриття та просочення дозволяють захистити вміст сумки від впливу вологи.

Зручному переміщенню великих валіз сприяє ручка та дві або чотири коліщати (все залежить від конкретної моделі). Також великі дорожні сумки обов'язково забезпечені застібками-блискавками з великими зубцями, які гарантують довговічність використання виробу.

Придбати оптом сумки великі дорожні ви можете в нашому інтернет-магазині "Подіум".

Звертайтеся до менеджерів, щоб отримати більш детальну інформацію!

К началу страницы