Тел: +38(048) 705-777-0
  Тел: +38(073) 705-777-0
  Email: sales@podium.ua
  Адреса: м. Одеса, Україна
RU | UA

ПОДІУМ

Історія

TM "PODIUM" почала свою історію з 2004 року, відкривши свій перший роздрібний магазин в Одесі. Асортимент був представлений жіночими сумками, дорожньою та діловою серією, гаманцями, портмоне та парасолями провідних європейських брендів. Розвиваючи роздрібну торгівлю, колектив виконав велику роботу з вивчення попиту та завоювання довіри споживача. За рік було відкрито п'ять магазинів в різних містах України.

З 2008 р. організовано центр оптової торгівлі шкіргалантереєю в Одесі та відкритий оптовий інтернет-магазин PODIUM.UA

О компанииО компании

Сьогодні

На сьогоднішній день, завдяки багаторічному досвіду роботи, ми можемо задовольнити запити клієнтів, що працюють як в сфері роздрібних продажів, так і оптових.

Крім ексклюзивно представлених торгових марок ми також маємо величезну базу постачальників, які є великими виробниками жіночих сумок, парасольок, рукавичок і супутніх аксесуарів. Асортимент продукції постійно росте й поповнюється новими товарними групами.

  • Ми працюємо без посередників!
  • Ми працюємо безпосередньо з виробниками!
  • Весь асортимент товару в наявності!
  • Збір і відвантаження товару день в день!

Для наших клієнтів це означає, що Ви купуєте якісний товар за найвигіднішими цінами в найкоротші терміни.

Ми слідуємо етичним бізнес правилам, які дозволяють створити нам сприятливі відносини з нашими клієнтами та доставляти нашу продукцію ефективним способом, незалежно від географічного розташування.

Розвиток

Нашою головною метою та основним принципом у роботі є задоволеність клієнтів – як оптових покупців, так і роздрібних. З багатьма з них ми співпрацюємо вже понад 10 років.

Колектив постійно працює над оновленням асортименту та пошуком постачальників якісної продукції за доступними цінами.

Будемо раді Вашим побажанням і пропозиціям!

К началу страницы